Felkészülni a lehetségesre
Vendégünk: Németh Dávid a K&H Bank vezető elemzője
Az elmúlt években az inflációs nyomás, a globális ellátási láncok zűrzavara, és a geopolitikai feszültségek, mint az ukrajnai háború, határozták meg az egyes országok gazdasági teljesítményét. Ráadásul Kínában az elmúlt évtized növekedési modellje megbicsaklott. Az energiaárak ingadozása és a nyersanyagok elérhetősége továbbra is kulcsfontosságú tényezők, amely körüli bizonytalanságokat a globális geopolitikai erőviszonyok átrendeződése tovább fokoz. A magyar gazdaságot különösen érintik a külső hatások, mint az EU-s források elosztása, és az ország exportorientált iparának helyzete. Az infláció és a magas kamatok a fogyasztói keresletet mélybe lökte, ugyanakkor pozitív jel, hogy a munkanélküliség alacsony szinten maradt. A hazai gazdaság versenyképességét erősíthetné a digitális átalakulás és az innováció, persze kérdés, hogy mennyire készültek fel erre a gazdasági szereplők. A fejlődéshez sok tőkére és alacsony kamatokra is szükség lenne, amihez elengedhetetlen lenne az államháztartási hiány fenntartható módon megvalósuló csökkentése. A világgazdaság jövője nagymértékben függ a nagy gazdasági blokkok közötti együttműködéstől és a globális kereskedelem alakulásától. Az biztosnak tűnik, hogy Trump vezetésével az új republikánus többséggel bíró amerikai törvényhozás felkavarja az állóvizet, és sok impulzus hallhatunk majd Donald Trumptól a social media felületeken.
Ezekről biztosan szó lesz Németh Dávid előadásában, ami után természetesen várjuk a ti kérdéseiteket is.
Helyszín: Haris Park, 1022 Budapest, Marczibányi tér 6-7.
A pontos kezdés érdekében, kérünk, hogy 8:50-ig érkezz meg!
Miért lehet érdekes az Ön számára a részvétel?
Az MVÜK “5Mrd+ / 1Mrd+ csoportrendezvényén” Partnereink és Vendégeink – egy különleges módszertannak köszönhetően – nem csak hozzájuk hasonló méretű cégekkel találkoznak, hanem nagyvállalatok- és multinacionális cégek vezetőivel is. A találkozó egyedisége, hogy közösségünk 1Mrd+ és 5Mrd+-os tagjai egyaránt képviseltetik magukat a rendezvényen.
- Legalább 50 vezető vesz részt a rendezvényen.
- A rendezvényt az MVÜK által kidolgozott speciális módszerrel rendezzük meg.
- A szakmai beszélgetést üzletfejlesztő, kapcsolatépítő kerekasztalbeszélgetések követik majd.
- Stratégiai partnereket találhat.
- És végül, de nem utolsó sorban: új ügyfelekre tehet szert.
Fontos tudnivalók:
- A rendezvényre jelentkezők szegmentálása mérlegadatokkal igazolt árbevétel alapján történik.
- A rendezvényen kizárólag felsővezetők és tulajdonosok képviselhetik cégüket, ezért sajnos még vis maior esetén sem tudunk lehetőséget biztosítani a helyettesítésre.
Bizonyára hallottál már róla, hogy elindult az „MVÜK – értékes üzleti közösség” mobilalkalmazás, elsősorban azért, hogy megkönnyítsük az eligazodást a folyamatosan bővülő eseménykínálatunkban. Amennyiben már letöltötted eseményeinkre a visszajelzésedet elsősorban azon keresztül várjuk. Abban az esetben, ha még nem tetted volna meg, kérünk, hogy töltsd le az alkalmazást, és használd. Használatáról, a letöltésről itt tudsz tájékozódni.
Helyszín: Haris Park / MS Teams
A jelentkezéssel és az eseményen való részvétellel résztvevőink elfogadják, hogy az eseményen kép- és esetlegesen videó- és hangfelvétel készül. Előzetesen és kifejezetten hozzájárulásukat adják a róluk készült felvételek rögzítéséhez, és ahhoz, hogy azokat az MVÜK promóciós célokra felhasználja digitális média csatornáin és/vagy nyomtatott anyagain.

